KONST / Litografier / Färglitografi 12872361
nr 1287 2361
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Gröna Lund 2000. Signerad. Motivet: 46x38 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:39:15
9/11 19:45:51
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö